Nowa odsłona serwisu kinomaniak.pl

Spółka Kinomaniak S.A. w styczniu 2012 uruchomiła nową wersję portalu filmowego kinomaniak.pl. Nowa strona została zaprojektowana i wykonana z zastosowaniem najnowszych technologii, przez co zyskała większą przejrzystość i łatwość nawigacji.

Dzięki zastosowaniu technik XHTML, CSS i oparciu serwisu na Pythonie 2.7 z użyciem Django1.3 oraz MySQL 5.5. powstał nowoczesny, umożliwiający grupową pracę panel administracyjny do zarządzania treścią strony, co ułatwi i przyśpieszy możliwość dalszej rozbudowy serwisu. Ponadto strona lepiej prezentuje się wizualnie, została zintegrowana z Facebookiem oraz jest bardziej przyjazna wyszukiwarkom internetowym (zwłaszcza Google).

To nie koniec zmian w portalu kinomaniak.pl. Rozpoczęto już prace nad nowym, bardziej rozwiniętym dziale społecznościowym dla miłośników kina i filmów. Spółka planuje również uruchomienie na łamach portalu repertuaru kin w Polsce oraz wdrożenie aplikacji z programem telewizyjnym.
 
Portal Kinomaniak.pl jest miejscem, w którym fani kina znajdą wszystkie informacje o swoich ulubionych filmach. Żaden portal w Polsce nie prezentuje w tak szerokim zakresie informacji o poszczególnych filmach. Użytkownicy znajdą w portalu nie tylko opis filmu oraz obsadę, ale również zdjęcia, plakaty i tapety z filmu, zwiastuny promujące film, ścieżkę dźwiękową, dowiedzą się jakie film zdobył nagrody oraz będą mogli przeczytać recenzje, wywiady, ciekawostki, plotki i wiadomości z filmu, a nawet sprawdzić ile dany film zarobił. Na stronach Kinomaniak.pl prezentowane są również wszelkie informacje nadesłane przez dystrybutorów filmów czyli tzw. pressbook. Ponadto kinomani znajdą tutaj najświeższe plotki i wiadomości z życia gwiazd filmowych, biografie i filmografie aktorów i aktorek, zdjęcia gwiazd. Portal w bardzo czytelny sposób prezentuje również informacje poświęcone najważniejszym nagrodom filmowym czyli Oscarom.

zobacz pozostałe

Biuletyn informacyjny


Nasza spółka

Kinomaniak S.A. to firma z ambicjami i pomysłami, skupiająca ludzi z pasją. Spółka działa w segmencie nowych technologii, gdzie buduje i rozwija nowatorskie projekty internetowe.

Nasi partnerzy

Nasza spółka nie mogłaby się w pełni rozwijać, gdyby nie współpraca z liczną grupą partnerów biznesowych. Lista firm z którymi współpracuje Kinomaniak S.A. znajduje się tutaj.

Nasze notowania

new connect
  • [KIN]: 0.38 -7.32%

Najnowsze raporty